جلسه هماهنگی پلیس یاران ناتپ در مجموعه مبینا

جلسه هماهنگی پلیس یاران ناتپ در مجموعه مبینا

اهمیت برگزاری جلسات هماهنگی تیم حفاظت ناتپ

هماهنگی و ارائه برنامه منظم از جمله کارهایی که به منظور ایجاد سازماندهی مناسب و ارائه خدمات بهتر همواره از سمت تیم مدیریتی مجموعه ناتپ صورت می پذیرد. به طور کلی انجام برنامه های حفاظتی خصوصا حفاظت از شهرک های صنعتی و تجاری جز با ایجاد سازماندهی مناسب و انجام جلسات هماهنگی صورت نمی پذیرد. در این راستا مدیر موسسه حفاظتی ناتپ در راستای برنامه دوره ای و نظارت میدانی از مراکز و نواحی تحت پوشش ناتپ ، از تیم حفاظت ناتپ در مجموعه مبینا بازدید به عمل آورد.

اهم جلسه با پلیس یاران ناتپ در مجموعه مبینا

 ۱_ ارائه راهکارهایی در راستای بهبود کیفیت کار پلیس یاران محترم.

۲_ بررسی مشکلات پلیس یاران در محل اجرای قرارداد.

۳_تقدیر و تشکر از پلیس یاران محترم و تقدیم لوح تقدیر به برخی از نامبردگان .

این جلسه با حضور مدیر عامل موسسه حفاظتی ناتپ آقای مهرداد کولیوند و مدیر داخلی و عضو هیات مدیره آقای آریا کولیوند با پلیس یاران ناتپ فعال در پروژه گروه اقتصادی مبینا برگزار گردید.

در این جلسه مدیر عامل موسسه حفاظتی ناتپ در ابتدا با ذکر مواردی که همیشه در اولویت بوده از جمله ؛ لباس فرم و وضعیت ظاهری پلیس یاران،تکریم ارباب رجوع و پرسنل شرکت مبینا،هوشیاری در هنگام انجام وظیفه،توجه ویژه به اجرای دقیق آیین نامه های اجرایی و انضباطی موسسه ناتپ و همچنین شرح وظایف اعلامی موسسه و کارفرمای محترم،ارائه گزارش روزانه و انتقال فوری و بلافاصله وقایع مهم ،همکاری لازم با سرپرستان محترم آقایان شاهرخ شاه ابادی و وحید ایمانی و… پرداختند.

در ادامه نیز خاطر نشان کردند که تنها در یک صورت میتوان امنیت و آرامش را برای کارفرمای محترم به ارمغان بیاوریم و آنهم در وظیفه شناسی پلیس یاران محترم خلاصه میگردد،اگر هر پلیس یار وظیفه خود را به درستی و با دلسوزی هرچه بیشتر انجام دهند ناتپ همیشه و در هر کجا بهترین خواهد بود.
ایشان در ادامه با تشکر از وظیفه شناسی و کاردانی پلیس یاران محترم پرداختند و اعلام داشتند که آنها توانسته اند تا حد زیادی انظارات را براورده کنند،به همین دلیل به چهار نفر از پلیس یاران محترم لوح تقدیری داده شد و از زحمات آنها قدردانی گردید

 

اشتراک گذاری پست

1 دیدگاه

  • رضا پاسخ

    بهترین هستین

    27 خرداد 1401 در 12:51 ق.ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *