طراحی مانیتوریگ حفاظتی

تجهیزات تامین امنیت با ظهور دستاورها و پیشرفت بشر بسیار گسترده و دقیق شده به طوریکه می توان با استفاده از چند دوربین و یک نرم افزار ساده به خوبی یک مکان را زیر رصد خود داشت. بهره گیری از آنها و استفاده توام از سخت افزار و نرم افزار سبب ایجاد ساختار جدید با عنوان طراحی مانیتوریگ حفاظتی شده که در بسیاری از مکان ها کاربرد فراوان دارد.

خدمات طراحی مانیتورینگ حفاظتی چیست ؟

مکان های مختلف به دلیل وسعت ، تسلط آنی به تمام ابعاد و زوایای محیط و نیز نظارت شبانه روزی نیازمند تجهیزاتی است که علاوه بر انجام این موارد امکان بازبینی محیط در آینده را نیز ممکن کند.

در این زمان ما به سامانه ای جامع ، مبتنی بر ابزارهای روز در زمینه نظارت مانند دوربین های مداربسته ، سیستم های آژیر ، نرم افزار های هماهنگ کننده و گیت های ورود و خروج و موارد از این دست نیاز داریم تا تسلط کاملی بر جوانب داشته باشیم. طراحی مانیتورینگ حفاظتی موضوعی است که می تواند تمام موارد خواسته شده را در بر گیرد.

طراحی مانیتوریگ حفاظتی

ویژگی های طراحی مانیتورینگ حفاظتی

در طراحی این سیستم ها دوربین های مدار بسته نقش پررنگی را دارا می باشند. محل قرارگیری این دوربین ها بایستی به شکلی انجام گیرد تا تمامی زوایای یک محیط را در برگرفته و اصطلاحا نقطه کوری در آن نباشد. این کار توسط افرادی که در زمینه نصب دوربین های مدار بسته تخصص دارند در ناتپ به خوبی انجام گرفته و تمامی برسی ها برای عدم وجود نقطه کور انجام خواهد پذیرفت.

پس از قرارگیری این دوربین ها ، مجموعه نمای در برگرفته شده توسط آنها با استفاده از یک نرم افزار که قابلیت نصب روی انواع موبایل ها ، تبلت ها و لپ تاب ها را دارا می باشد قرار میگیرد. در این صورت ناظر می تواند در هر زمان به راحتی محیط را مشاهده نماید.


اقدام به موقع پس از اجرای مانیتوریگ حفاظتی

اقدام به موقع به هنگام وقوع جرم و داشتن شواهد کافی برای برسی های پس از آن نیز یکی از موارد مهم در وظایف و برنامه های یک موسسه حفاظتی و مراقبتی است. وجود این عوامل نه تنها بازدارندگی خوبی برای مجرمین دارد که با داشتن شواهد کافی می توان آنها را دستگیر و تحویل قانون دارد.

بنابراین وجود سامانه های مانیتورینگ حفاظتی از این دست تنها به قبل از وقوع جرم وابسته نبوده و در صورت وقوع ، ابزار و سر نخ خوبی برای پیگیری مجرمان است تا نسبت به جبران خسارت احتمالی ، اقدامات قانونی صورت پذیرد.


نحوه دریافت خدمات نظارت حفاظتی با استفاده مانیتورینگ

اجرای این سامانه در هر مکانی که نیاز به رصد و نظارت دقیق و شبانه روزی داشته باشد قابل انجام است. در صورتی که تمایل به دریافت خدمات طراحی مانیتورینگ حفاظتی دارید می توانید با اعلام مشخصات محل به کارشناسان ما شرایط کسب این خدمات را دریافت نمایید.

موسسه حفاظتی ناتپ سعی دارد با بهره گیری از ابزارهای مدرن و اجرای دقیق آنها زمینه مناسبی را برای ایجاد امنیت و آرامش شما فراهم آورد.

مانیتورینگ دوربین مداربسته

در ساعات غیر اداری در مواقع ضروری می توانید با شماره تماس زیر با کارشناسان ما ارتباط بر قرار نمایید.

X