حفاظت فیزیکی و تشریفات

ناتپ یکی از شاخه های خود را به امور مربوط به تشریفات و حفاظت فیزیکی اختصاص داده است تا با پلیس یاران واحد حفاظت فیزیکی و تشریفات خود که همگی از لحاظ آمادگی جسمانی، روابط عمومی ، هوشیاری ، وظیفه شناسی و…  در بهترین سطح ممکن می باشند بتواند ضمن ایجاد نظم ،بستری امن و ایمن را برای برگزاری هرچه بهتر  مجالس شما ایجاد نمایند.

شما میتوانید حفاظت فیزیکی و تشریفات کنسرت ها، مجامع،مجالس،کنفرانس ها،سمینارها،سخنرانی ها و…خود را به موسسه حفاظتی ناتپ بسپارید تا  با ارائه بهترین خدمات، امنیت و آرامش را برای شما به ارمغان بیاورند.

برقراری امنیت و آرامش

راهنمایی میهمانان

کنترل ورود و خروج

ایجاد نظم و انظباط

حفاظت فیزیکی و تشریفات

چگونه می توان خدمات حفاظت فیزیکی و تشریفاتی ناتپ برای همایش و مجالس را دریافت نمود؟

اگر شما هم قصد برگزاری یک رویداد بزرگ ، همایش و یا مجالس گسترده دارید می توانید خدمات ناتپ در زمینه حفاظت فیزیکی و تشریفاتی را دریافت نمایید. برای این منظور می توانید از طریق راههای ارتباطی درج شده در سایت علاوه بر دریافت مشاوره رایگان ، هماهنگی لازم برای این خدمات در همایش ها و مجالس را توسط نیروها و پلیس یاران مجرب و آماده ناتپ دریافت نمایید.

حفاظت ، نگهبانی و تشریفات نمایشگاه و همایش ها

رویداد های نمایشگاهی و نیز همایش های رسمی و ملی از جمله اجتماع هایی است که ازدهام جمعیت ، نظم و هدایت مراجعه کنندگان به محل ، جلوگیری از جرم و عوامل بر هم زننده در آن را بسیار مهم می کند.

درچنین مواقعی استفاده از تیم های تشریفاتی و حفاظتی ناتپ می تواند در کنار ایجاد نظم و آرامش طی رویداد ، رضایت و استقبال مراجعه کنندگان را همراه داشته باشد. خدمات نگهبانی و حفاظت نمایشگاهها و یا همایش ها به صورت بسیار دقیق و برنامه ریزی شده توسط تیم حفاظتی ناتپ مدیریت می گردد تا از ایجاد اختلال در آن جلوگیری نماید